Sığınak

Sığınak 1 izle, Sığınak 1 full izle, Sığınak 1 türkçe dublaj izle, Sığınak 1 hd izle, Outpost izle, Doğu Avrupa savaş yüzünden yakıp yıkılmaktadır.

Responsive image
YAZAR
Edith Wharton
DOSYA BOYUTU
1,85 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786055819712

Sığınak harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Edith Wharton. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Edith Wharton'den Sığınak kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kate nişanlısına sırılsıklam âşık New Yorklu bir kız. Onunla ömür boyu mutlu olacağını düşünüyor. Ne var ki sevdiğinin bir sırrı var ve bu sırrı öğrenen Kate’in dünyası değişecek... Edith Wharton’ı 20. yüzyılın en büyük yazarlarından biri yapan, New York’un yüksek tabakasını sivri diliyle anlatış tarzıdır. Sığınak, bir yandan aşkı, oğul sevgisini, günahı ve kefareti sorgularken, bir yandan da 1900’lerin başında gündeme oturan “kalıtım mı, yetiştirme tarzı mı?” tartışmalarına eleştirel bir bakış getiriyor. Sadeliği, derinliği, tutkusuyla çarpıcı bir kısa roman; düşündüren, iyi yazılmış bir öykü; bir kadının iç dünyasına, zorluklar karşısında kendi kendisiyle mücadelesine bir bakış... -AA-TB- (Tanıtım bülteninden)   


SIĞINAK YÖNETMELİĞİ. Bayındırlık ve İskan Bakanlığından: (25.8.1988/19910 sayılı R.G.) Sığınaklarla ilgili ek yönetmelik. Bölüm I. Amaç, Kapsam ve Yasal Dayanak.