Görevimiz Alışveriş

Görevimiz Alışveriş Alış veriş tutkunu Annie'nin çocukları ve yaşlı büyük annesinin bakımını erkek arkadaşı Ed'e yükledikten sonra hikaye başlar. ((Yandex)). Görevimiz Alışveriş PDF İndir.

Responsive image
YAZAR
Carmen Reid
DOSYA BOYUTU
2,51 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051732879

Bir Görevimiz Alışveriş kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Görevimiz Alışveriş kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Carmen Reid tarafından yazılmıştır.


Alışveriş uzmanı Annie Valentine, televizyonda kendi ünlü moda programını sunar. Ancak başarı yanında baskı getirir. Annie ünüyle barışırken, ikiz bebeklerin bakımı erkek arkadaşı Ed’e kalır. Annie’nin çocukları Lana ile Owen ve onların giderek bunayan büyükannelerinin yüküne, eve tadilat için gelip ortalığı savaş alanına çeviren inşaatçılar da eklenince, Ed’i toparlamak Annie’ye düşer. Bunların üstüne, Annie’nin hiç beklemediği bir anda hayatına tekrar giren eski bir tanıdığı, onu hayattaki tüm arzuları hakkında tekrar düşünmeye iter. Annie’nin ışıltılı bir hayat için nelerle uğraştığını merak ediyor musunuz? (Tanıtım Bülteninden)   


Görevimiz Alışveriş. Share on WhatsApp. ÜRÜN DETAY. Alışveriş uzmanı Annie Valentine, televizyonda kendi ünlü moda programını sunar.